Firmamız 1973 yılında sanayi yaşamına NİTREKS ELDİVEN (NİTREX) olarak İstanbul'da faaliyetine başlamıştır. 1994 yılında şirketleşerek NİTREKS ELDİVEN İŞ GÜVENLİK MALZ.LTD.ŞTİ olarak ; İş Güvenliği ekipmanları alanında Sanayi iş eldivenleri,işçi baretleri,İkaz yelekleri,toz Maskeleri ve İş Güvenlik Malz. imalatı ve üretimi yapmaktadır.

Sanayi iş eldivenleri,işçi baretleri,İkaz yelekleri,toz Maskeleri üretiminde tecrübe sahibi olan firmamız, Türkiye'de ve Yurt Dışında Faaliyet gösteren Müşterileri için Nitril Eldiven,İş eldivenleri,İkaz Yelekleri ,Toz Maskeleri Promosyon Logo Baskılı Eldiven üretimine başlayarak, otomotiv sektörüne ve inşaat sektörü gibi endüstriyel ve tarım alanında faaliyet gösteren tüm üretim sektörüne hizmet vermeye başlamıştır.

MANİSA Organize Sanayi Bölgesinde Bulunan Fabrikamız 2004 Yılında devreye Alınarak Eldiven Üretimine Başlamıştır. İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde Bulunan 2000 M2 Alana Sahip Bulunan Fabrikamız 2011 yılında 57 Adet Shima Eldiven Örgü Makinası,Tampon Baskı Makineleri ve Yurt Dışından İthalatı yapılan Eldiven Kaplama Makinalarımız Devreye alınarak Üretim İmalat Faaliyetlerine devam etmektedir.

NİTREX eldivenin Önemli Markalarından Biri Olan WORK SAFE baret üretimi faaliyetine 2013 yılında başlamıştır.

Yalnızca bizim markalarımız ve özel tasarımlarımızı taşıyan İş Eldiven ve İş Güvenlik ürünlerimizi güvenle satın alıp kullanabilirsiniz.Tüm Ürünlerimiz Avrupa Normlarına uygun olarak CE standartlarında üretimi yapılmaktadır.

Başarımızın anahtarı;müşteri memnuniyeti, kaynakların doğru kullanımı, vizyon geliştirme sürekliliği paylaşım ve sinerji yaratmaktadır.

MARKALARIMIZ = NİTREX ELDİVEN-WORK SAFE-URBAN ELDİVEN-CARLO VENTO ELDİVEN - CMR ELDİVEN-TUDOR ELDİVEN-PROMEL ELDİVEN -LİVESTAR ELDİVEN - NİTREX CMR TOZ MASKELERİ - XL İKAZ TELEKLERİ


Saygılarımızla...
NİTREKS ELDİVEN İŞ GÜV.MALZ.LTD.ŞTİ